Súvisiace položky: 1 - 3 / 3

Zatepliť alebo nezatepliť starý dom? Oplatí sa to?

Zatepliť alebo nezatepliť starý dom? Oplatí sa to?

Zateplenie novostavieb rodinných domov je štandardom. Len málokto pochybuje o jeho význame. Ak ste ale kúpili starší rodinný dom, možno zvažujete, či má význam zatepľovať alebo nie. V modelovej situácii vám ukážeme, aké sú výhody zateplenia v starom dome, aj napriek tomu, že máte 45 cm hrubé múry, ktoré niektorí domáci majstri považujú za “nezatepliteľné”.

zápis: 20.08.2020 | aktualizácia: 20.08.2020 | počet zobrazení: 65
Čítať viac

Terminológia krovov

Terminológia krovov

Strechy, hlavne tie šikmé, sa rozhodujúcou mierou podieľajú na výslednom vzhľade celej nehnuteľnosti. Ich vzhľad najviac ovplyvňujú miestne zvyklosti a tradície, ktoré vychádzajú z klimatickej a zemepisnej oblasti, ale aj z rôznych kultúrnych vplyvov a módnych trendov.

zápis: 19.08.2020 | aktualizácia: 19.08.2020 | počet zobrazení: 50
Čítať viac

Ako sa dnes stavajú murované domy

Ako sa dnes stavajú murované domy

Pri rozhodovaní stavať, väčšinou zvíťazí tradičný murovaný dom. Zvyčajne preto, lebo sme trochu konzervatívni. Murovanie totiž má všetky prednosti tradičnej technológie: je to známy, relatívne jednoduchý a ľahko pochopiteľný systém, vhodný aj na svojpomocnú výstavbu. Dnešné murovanie sa od toho tradičného trochu líši, no princíp ostáva rovnaký.

zápis: 19.08.2020 | aktualizácia: 19.08.2020 | počet zobrazení: 55
Čítať viac

Kontakt

DGS stavby s.r.o.

Napíšte nám

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť polia označené hviezdičkou (*).


Realizácia: K3 GROUP, s.r.o. | počet prístupov od 01.02.2020: 5204

Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie