Murované domy

Murované domy – ilustračný obrázok

Jedná sa o tradičný spôsob výstavby, ktorý s využitím najmodernejších materiálov a stavebných postupov umožňuje stavať nízkoenergetické domy s vysokou trvanlivosťou. Naša spoločnosť vám ponúka kompletnú realizáciu výstavby murovaných domov na kľúč, od založenia stavby cez postavenie hrubej stavby až po kompletnú finalizáciu exteriéru aj interiérov. Výstavba rodinných domov na kľúč prebieha pod záštitou odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve.

Kontaktujte nás

Referencie

Montované domy

Montované domy – ilustračný obrázok

Montované domy staviame z hotových dielcov, ktoré majú drevenú rámovú konštrukciu vyplnenú účinnou tepelnou a zvukovou izoláciou. Tento spôsob výstavby je veľmi rýchly a minimalizuje použitie mokrých procesov, takže stavebné práce môžu prebiehať aj v zimných mesiacoch. Najnovšie technológie a materiály umožňujú dosiahnuť u takto montovaných domov značnú úsporu prevádzkových nákladov (až 30%) a špičkovú úroveň remeselného spracovania. Dodanie materiálu a technológií spolu s kompletnou výstavbou montovaných domov zabezpečujeme na celom území Slovenska.

Kontaktujte nás

Referencie

Drevostavby

Drevostavby – ilustračný obrázok

Drevo využívajú ľudia na stavbu svojich obydlí aj úžitkových budov od nepamäti. Je to najprirodzenejší materiál, ktorý vytvára v interiéroch budov príjemnú hrejivú atmosféru. Naša spoločnosť disponuje vlastnou drevovýrobou a vďaka najmodernejším technológiám spracovania dreva sme schopní dodávať a montovať pre našich zákazníkov drevostavby s dokonalým remeselným spracovaním a výnimočnou trvanlivosťou.

Kontaktujte nás

Referencie

Priemyselné haly

Priemyselné haly – ilustračný obrázok

Naša spoločnosť ponúka výstavbu priemyselných hál montovaných z oceľových konštrukcií. Pôdorys a konečné prevedenie haly dokážeme plne prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Dokážeme dodať celé kompletné súbory takýchto budov ako sú priemyselné parky a výrobné areály. Budovy môžu byť využité ako skladové priestory, logistické centrá či výrobné haly, ale dajú sa využiť aj v oblasti služieb a voľnočasových aktivít.

Kontaktujte nás

Referencie

Altánky a prístrešky

Altánky a prístrešky – ilustračný obrázok

Vyrábame kvalitné altánky, pergoly a prístrešky za výhodné ceny. Dodanie aj s odbornou montážou zabezpečujeme na celom území Slovenska. Kvalitné materiály a dokonalé remeselné spracovanie sú samozrejmosťou.

Kontaktujte nás

Referencie

Krovy

Krovy – ilustračný obrázok

Každá stavba šikmej strechy začína od stavby krovu. Krov je nosnou konštrukciou strechy. Dáva jej tvar a nesie nielen celú hmotnosť strešnej konštrukcie, ale aj zaťaženie spôsobené vetrom a snehom. Ponúkame vám kompletnú výrobu a montáž dreveného krovu. Použitie najkvalitnejšieho dreva spolu s dokonalým remeselným spracovaním a odbornou montážou zaručujú vysokú nosnosť a dlhodobú trvanlivosť našich krovov.

Kontaktujte nás

Referencie

Zatepľovanie budov

Zatepľovanie budov – ilustračný obrázok

Hlavným dôvodom pre zateplenie budovy je úspora energie potrebnej na vykurovanie. Zateplením sa okolo budovy vytvorí ochranná vrstva s minimálnym množstvom tepelných mostov. Naša spoločnosť vám ponúka zatepľovanie fasád rodinných domov od návrhu a poradenstva pri výbere materiálov až po dodanie materiálu a finálnu realizáciu.

Kontaktujte nás

Referencie

Zámková dlažba

Zámková dlažba – ilustračný obrázok

Ponúkame vám kompletnú realizáciu zámkovej dlažby od dodania najvhodnejšieho materiálu podľa vášho výberu cez úpravu terénu až po finálnu pokládku. Odbornosť a skúsenosti našich zamestnancov zaručujú vysokú kvalitu a trvanlivosť výslednej dláždenej plochy. Dodanie a podkládku dlažby zabezpečíme kdekoľvek na území Slovenska.

Kontaktujte nás

Referencie


Kontakt

DGS stavby s.r.o.

Napíšte nám

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť polia označené hviezdičkou (*).


Realizácia: K3 GROUP, s.r.o. | počet prístupov od 01.02.2020: 31981

Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie